Náušnice vltavíny

Náušnice vltavín

Náušnice z vltavínu jsou po vltavínovém přívěsku nejoblíbenější vltavínový šperk. Náušnice mohou být buď solitérní šperk, nebo můžou doplňovat již vltavínový šperk, který nosíte, např. vltavínový přívěsek či náramek z vltavínu. Náušnice z vltavínu můžou být jen drobné pecičky nebo větší či delší náušnice s vltavíny.

Náušnice s vltavíny menší

vltavínové náušnice srdíčka srdce od Naturshop.cz vltavín náušnice vltavínové
Vltavínové náušnice, které vidíte na obrázcích výše, jsou určeny pro každodenní nošení. Tyto náušnice jsou velmi lehké a jejich zapínání je uzpůsobeno tomu, že ženy v těchto náušnicích pracují, chodí do společnosti či spí. Vltavíny na těchto náušnicích jsou vybroušené do drahokamových brusů. Náušnice z vltavínu na obrázku vlevo jsou vhodné pro ženy, které upřednostňují tzv. pecičky. Tyto vltavínové náušnice mají vzhledem k malé velikosti zapínání na puzetku. Náušnice na obrázku vpravo mají vltavín vybroušený do tvaru srdíčka a zapínání na uzavírací háček. K temto náušnicím z vltavínu můžete na e-shopu Naturshop.cz zakoupit i přívěsek z vltavínu ze stejné série vltavínových šperků.

Stříbrné náušnice s vltavíny

vltavínové náušnice kapky od Naturshop.cz vltavínové náušnice oválky ovály vltavín od Naturshop.cz
Vltavínové náušnice dokážou ženě zazářit obličej a navíc původ vltavínu je opředen legendami o jeho vzniku a magických účincích. Náušnice z vltavínu mohou být jak drobné, které vidíte na obrázcích výše, nebo i dlouhé, jako na obrázku níže. Vltavínové náušnice na obrázku níže jsou vytvořeny z přírodních neopracovaných vltavínů s obrubou z kvalitního stříbra Ag 925/1000. Stříbrné náušnice s vltavíny jsou v různých délkách i tvarech vltavínové ozdoby. Vltavínové náušnice na obrázcích můžete zakoupit u ověřeného prodejce na šperky z vltavínu a vltavíny Naturshop.cz. Vltavínové náušnice na obrázcích jsou skladem jen v omezeném množství, pokud se vám tedy některé náušnice s vltavínem či jiné vltavínové šperky zalíbily, s jejich nákupem příliš neotálejte.

Naturshop.cz - internetový obchod drahé kameny, jantar, šperky, dárky Naturshop.cz – Internetový obchod na drahé kameny, jantar, šperky a dárky

(Veškeré texty a fotografie jsou majetkem NATURSHOP.CZ, jsou chráněny autorským zákonem a ochrannou známkou. Šíření textů o drahých kamenech je bez souhlasu majitele zakázáno. © Naturshop.cz)